Dla sponsorów

Zapraszamy osoby/firmy, którym bliska jest lekka atletyka do wspierania naszego klubu. Działalność klubu finansowana jest ze środków przekazanych nam przez Urząd Gminy Długołęka. Zawsze jednak są potrzeby na które musimy zdobyć środki  z innych źródeł. Nasze priorytetowe potrzeby to:

– opłacenie transportu na mityngi i mistrzostwa

– sprzęt treningowy

– stroje startowe: topy  i majtki LA dla dziewczynek, koszulki i spodenki dla chłopców

Ważnym elementem wyposażenia naszego stadionu LA jest klatka do rzutu dyskiem i młotem. Koszt takiej inwestycji to ok. 30-40 tys. zł.  To nasz cel na nadchodzące lata

Prosimy o kontakt w przypadku chęci zakupu w/w sprzętu. To inwestycja w sport, w dzieci i młodzież. Lepiej ogląda się Igrzyska Olimpijskie mając świadomość, że  dołożyło się swoją cegiełkę do rozwoju Królowej Sportu – lekkiej atletyki.

GKS START Długołęka, konto: Santander Bank 48 1090 1522 0000 0001 2981 5362

W przypadku wpłat prosimy o dopisek: NA CELE STATUTOWE