Dla sponsorów

Zapraszamy osoby/firmy, którym bliska jest lekka atletyka do wspierania naszego klubu. Działalność klubu finansowana jest ze środków przekazanych nam przez Urząd Gminy Długołęka. Zawsze jednak są potrzeby na które musimy zdobyć środki  z innych źródeł. Nasze priorytetowe potrzeby to:

– opłacenie transportu na mityngi i mistrzostwa

– sprzęt treningowy

– stroje startowe: topy  i majtki LA dla dziewczynek, koszulki i spodenki dla chłopców

Bardzo pilną potrzebą jest zakup/samodzielne wykonanie „garażu” na zeskok do skoku wzwyż! Mamy już materac (zeskok), który otrzymaliśmy z AWF. Nie możemy jednak prowadzić na nim treningów na stadionie gdyż nie mamy jak go chować (na noc, przed deszczem etc.)

garaż zeskok

Prosimy o kontakt w przypadku chęci zakupu w/w sprzętu. To inwestycja w sport, w dzieci i młodzież. Lepiej ogląda się Igrzyska Olimpijskie mając świadomość, że  dołożyło się swoją cegiełkę do rozwoju Królowej Sportu – lekkiej atletyki.

GKS START Długołęka, konto: BZ WBK 48 1090 1522 0000 0001 2981 5362

W przypadku wpłat prosimy o dopisek: NA CELE STATUTOWE