Osiągnięcia

Osiągnięcia  w zawodach rangi mistrzowskiej w ramach DZLA i PZLA. Stan na dzień 28.07.2019

 

W sezonach 2015-2019

MISTRZOSTWA POLSKI

3

0

1

RAZEM

4

Finały konkurencje techniczne

2

Finały A konkurencje biegowe

4

Finały B konkurencje biegowe

2

MISTRZOSTWA MAKROREGIONU

5

4

2

RAZEM

11

MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA

23

18

31

RAZEM

72

 

 

2019

MISTRZOSTWA POLSKI U16 – Tarnów, wrzesień 2019

6 msc

Kinga Kalemba

Skok wzwyż

MISTRZOSTWA MAKROREGIONU U16 – Wrocław, wrzesień 2019

Kinga Kalemba

Skok wzwyż

Jan Gonkiewicz

100m

Czerwiński/Szewczyk/Białek/ Gonkiewicz

4x100m

MISTRZOSTWA POLSKI U18, OOM – Poznań, lipiec 2019

Sebastian Wawrzyniak

Skok w dal

8msc FINAŁ A

Dorota Puzio

100m

8msc FINAŁ A

Dorota Puzio

200m

10msc FINAŁ B

Hanna Benkowska

400m ppł

14msc FINAŁ B

Konrad Brzeziński

400m ppł

MISTRZOSTWA POLSKI SZTAFET – Kraków, czerwiec 2019

4 msc

Benkowska/Puzio/ Brzeziński/Wawrzyniak

4x400m MIX U18

7 msc

Skrzek/Szewczyk/Białek/Gonkiewicz

4x100m U16

MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA U12 – Jelenia Góra, maj 2019

Helena Nowak

60m

Helena Nowak

Skok wdal

Kacper Włodek

Skok w dal

Kacper Włodek

60m

MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA U18 – Jelenia Góra, maj 2019

Hanna Benkowska

400m ppł

Benkowska/Hawrylak/Boluk/Puzio

4x400m K

Sebastian Wawrzyniak

Skok w dal

Marcin Kozak

trójskok

Dorota Puzio

100m

Dorota Puzio

200m

Maja Kutek

Skok wzwyż

Dawid Jastrzębski

oszczep

Brzeziński/Kawiński/Frąckowiak/Wawrzyniak

4x400m M

MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA U16 – Legnica, maj 2019

Kinga Kalemba

Skok wzwyż

Skrzek/Szewczyk/Białek/Gonkiewicz

4x100m M

Jan Gonkiewicz

100m

Krystian Owcarz

600m

Jan Karkulowski

2000m

HALOWE MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA U16 – Wałbrzych, luty 2019

Kinga Kalemba

Skok wzwyż

Jan Gonkiewicz

60m

Jan Gonkiewicz

600m

HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI U18 – Toruń, luty 2019

5 msc

Dorota Puzio

60m

6msc

Marcin Kozak

trójskok

6msc

Sebastian Wawrzyniak

Skok w dal

11msc

Maja Kutek

Skok wzwyż

16msc

Hanna Benkowska

600m

HALOWE MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA U18 – Jablonec, styczeń 2019

Hanna Benkowska

400m

Marcin Kozak

trójskok

Sebastian Wawrzyniak

Skok w dal

Dorota Puzio

60m

Dorota Puzio

300m

Maja Kutek

Skok wzwyż

Karol Kawiński

600m

Sebastian Wawrzyniak

400m

2018

MISTRZOSTWA POLSKI U16 –Bełchatów, wrzesień 2018

Dorota Puzio

100m

5msc

Dorota Puzio

300m

15msc

Konrad Brzeziński

100m

MISTRZOSTWA MAKROREGIONU U16 – Wrocław, wrzesień 2018

Dorota Puzio

100m

Szewczyk/Kawiński/Frąckowiak/Brzeziński

4x100m M

Konrad Brzeziński

100m

Gut/Salamaga/Boluk/Puzio

Dorota Puzio

MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA U16 – Zgorzelec, czerwiec 2018

Dorota Puzio

100m

Dorota Puzio

300m

Gut/Salamaga/Boluk/Puzio

4x100m K

Szewczyk/Kawiński/Frąckowiak/Brzeziński

4x100m M

Konrad Brzeziński

100m

Konrad Brzeziński

110mppł

Kinga Kalemba

wzwyż

Karol Kawiński

600m

MISTRZOSTWA POLSKI SZTAFET – Suwałki, maj 2018

Konrad Brzeziński

Sztafeta szwedzka (dolnośląska)

5msc

Dorota Puzio

Sztafeta szwedzka (dolnośląska)

MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLASKA U18/U20 – Jelenia Góra, maj 2018

Sebastian Wawrzyniak

W dal

Marcin Kozak

trójskok

Michał Juszczyk

Kula 6kg

Dawid Jastrzębski

oszczep

Hanna Benkowska

400m

Maria Mularczyk

Kula 4kg

Kozak/Jastrzębski/Szczepiński/Wawrzyniak

4x100m

HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI U18/U20 – Toruń, luty 2018

7 msc

Sebastian Wawrzyniak

W dal

HALOWE MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLASKA U16 – Wałbrzych , luty 2018

 

Dorota Puzio

60m

 

Dorota Puzio

300m

 

Karol Kawiński

600m

HALOWE MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLASKA U18/U20 – Jablonec, styczeń 2018

 

Hanna Benkowska

400m

 

Sebastian Wawrzyniak

W dal

 

 Dawid Jastrzębski

400m 

 

Wiktoria Kisiel 

W dal 

 

Marcin Kozak

wzwyż

 

Marcin Kozak

trójskok

 

Marysia Mularczyk

Kula 4kg

2017

MISTRZOSTWA POLSKI U16 – Biała Podlaska, wrzesień 2017

 

Sebastian Wawrzyniak

W dal

7 msc

Karol Kawiński

Marcin Kozak

Dawid Jastrzębski

Sebastian Wawrzyniak

4x100m

11 msc

Iza Hawrylak

Wiktoria Kisiel

Hanna Benkowska

Dorota Puzio

4x100m

MISTRZOSTWA MAKROREGIONU U16 – Wrocław, wrzesień 2017

 

Sebastian Wawrzyniak

W dal

Karol Kawiński

Marcin Kozak

Dawid Jastrzębski

Sebastian Wawrzyniak

4x100m

 

Dawid Jastrzębski

oszczep

Iza Hawrylak

Wiktoria Kisiel

Hanna Benkowska

Dorota Puzio

4x100m

5 msc

Wiktoria Kisiel

W dal

5 msc

Dorota Puzio

100m

6 msc

Mateusz Kloczko

1000m

7 msc

Hanna Benkowska

600m

7 msc

Karol Kawiński

600m

MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA U16 – Oleśnica, czerwiec 2017

Iza Hawrylak

Wiktoria Kisiel

Hanna Benkowska

Dorota Puzio

4x100m

 

Dorota Puzio

100m

 

Wiktoria Kisiel

W dal

 

Hanna Benkowska

600m

 

Mateusz Kloczko

1000m

 

Dawid Jastrzębski

Oszczep

 

Dorota Puzio

300m

 

Sebastian Wawrzyniak

100m

Karol Kawiński

Mateusz Kloczko

Marcin Kozak

Sebastian Wawrzyniak

4x100m

MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA U18/U20 – Jelenia Góra, maj 2017

 

Marysia Mularczyk

oszczep

 

Marysia Mularczyk

Kula 4kg

 

Michał Juszczyk

Kula 6kg

HALOWE MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA U16 – Wałbrzych, styczeń 2017

 

 Dawid Jastrzębski

300m 

 

Wiktoria Kisiel

W dal

 

Sebastian Wawrzyniak

W dal

5 msc

Dorota Puzio

60m

5 msc

Dorota Puzio

300m

 HALOWE MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA U18/U20 – Jablonec, styczeń 2017

Marysia Mularczyk

Kula 4kg 

5 msc

Michał Juszczyk

Kula 6kg

 5 msc

Eryk Siciński 

Kula 5kg 

2016

MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA U18/U20 – Bogatynia, maj 2016

Eryk Siciński

Kula 5kg

 HALOWE MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA U18/U20 – Jablonec, luty 2016

5 msc

Michał Juszczyk

Kula 5kg

5 msc

Kacper Nieznalski

W dal

2015

 HALOWE MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA U18/U20 – Jablonec, luty 2015

5 msc

Marcin Migrella

1000m

MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA U18/U20 – Bogatynia, maj 2015

4 msc

Marysia Mularczyk

oszczep