Rekordy klubu

U20

junior M

wynik

zawodnik

rocznik

data

miejsce

100m

11.36

Sebastian Wawrzyniak

2002

8.08.2020

Zgorzelec

200m

22.97

Sebastian Wawrzyniak

2002

8.08.2020

Zgorzelec

skok w dal hala

7.10

Sebastian Wawrzyniak

2002

26.01.2020

Toruń

skok w dal

6.64

Sebastian Wawrzyniak

2002

3.07.2020

Sopot

trójskok

13.06

Marcin Kozak

2002

26.07.2020

Jelenia Góra

kula 6kg hala

12.10

Michał Juszczyk

1999

18.01.2017

Jablonec

kula 6kg

13.09

Michał Juszczyk

1999

28.04.2018

Zgorzelec

 oszczep

 47.59

Dawid Jastrzębski

2002

1.08.2020

Oleśnica

junior K

wynik

zawodnik

rocznik

data

miejsce

400m hala

63.25

Hanna Benkowska

2002

26.01.2020

Toruń

400m ppł

64.20

Hanna Benkowska

2002

12.09.2020

Radom

kula 4kg hala

8.56

Maria Mularczyk

1999

21.01.2018

Jablonec

Kula 4kg

9.30

Maria Mularczyk

1999

27.05.2018

Jelenia Góra

Oszczep 600g

25.58

Maria Mularczyk

1999

29.05.2018

Oleśnica

U18

junior młodszy M

wynik

zawodnik

rocznik

data

miejsce

4x100m

44.41

Kawiński/Brzeziński/Frąckowiak/Wawrzyniak

03/03/03/02

1.06.2019

Wrocław

4x400m

3:39.77

Brzeziński/Frąckowiak/Kawiński/Wawrzyniak

03/03/03/02

25.05.2019

Wrocław

60m hala

7.21

Konrad Brzeziński

2003

19.01.2020

Jablonec

60mppł hala

9.24

Konrad Brzeziński

2003

12.01.2020

Toruń

100m

11.34

Konrad Brzeziński

2003

19.08.2020

Wałcz

200m

22.75

Konrad Brzeziński

2003

19.08.2020

Wałcz

200m hala

23.01

Konrad Brzeziński

2003

26.01.2020

Toruń

300m

37.65

Konrad Brzeziński

2003

4.05.2019

Wrocław

300m hala

39.08

Dawid Jastrzębski

2002

04.02.2018

Spała

400m

51.49

Sebastian Wawrzyniak

2002

23.06.2018

Wrocław

400m ppł

54.13

Konrad Brzeziński

2003

19.09.2020

Radom

600m hala

 1:31.06

 Karol Kawiński

 2003

 15.02.2020

Toruń 

800m

2:11.01

Karol Kawiński

2003

1.08.2020

Oleśnica

800m hala

2:13.94

Mateusz Kloczko

2002

28.01.2018

Spała

1000m hala

2:52.89

 Karol Kawiński

 2003

12.01.2020

Toruń

1000m

2:55.33

Mateusz Kloczko

2002

28.04.2018

Zgorzelec

1500m

4:38.12

Mateusz Kloczko

2002

27.05.2018

Jelenia Góra

skok w dal

6.93

Sebastian Wawrzyniak

2002

11.07.2019

Poznań

skok w dal hala

6.80

Sebastian Wawrzyniak

2002

9.02.2019

Toruń

trójskok hala

13.32

Marcin Kozak

2002

20.01.2019

Jablonec

trójskok

12.93

Marcin Kozak

2002

27.05.2018

Jelenia Góra

skok wzwyż hala

150

Marcin Kozak

2002

21.01.2018

Jablonec

kula 5kg

13.12

Eryk Siciński

2000

5.06.2016

Wrocław

kula 5kg hala

13.28

Michał Juszczyk

1999

27.01.2016

Jablonec

oszczep 700g

49.96

Dawid Jastrzębski

2002

21.07.2018

Chojnice

dysk 1.5kg

20.82

Dominik Szczepiński

2001

21.05.2017

Wrocław

junior młodszy K

wynik

zawodnik

rocznik

data

miejsce

60m hala

7.63

Dorota Puzio

2003

19.01.2020

Jablonec

60m ppł hala

10.60

Kamila Boluk

2003

20.01.2019

Jablonec

100m

1.11.1992

Dorota Puzio

 2003

5.09.2020

Jelenie Górań

100m ppł

15.71

Kamila Boluk

 2003

25.05.2019

Jelenia Góra

200m hala

25.59

Dorota Puzio

2003

20.09.2020

Radom

200m

24.47

Dorota Puzio

2003

11.07.2019

Wrocław

300m hala

44.34

Hanna Benkowska

2002

04.02.2018

Spała

300m

41.94

Dorota Puzio

2003

27.04.2019

Zgorzelec

400m

 62.04

 Hanna Benkowska

 2002

 4.05.2019

Wrocław 

400m ppł

 65.52

 Hanna Benkowska

 2002

11.07.2019

Poznań

600m hala

 1:44.96

  Hanna Benkowska

 2002

 9.02.2019

 Toruń

800m

2:33.70

Marcelina Banasik

2004

18.07.2020

Karpacz

skok w dal hala

 5.11

 Wiktoria Kisiel

2002

21.01.2018

Jablonec

skok wzwyż

159

Kinga Kalemba

2004

19.08.2020

Wałcz

skok wzwyż hala

164

 Kinga Kalemba

2004

19.01.2020

Jablonec

kula 3kg

10.01

Anna Grzegorowska

2002

19.05.2018

Oleśnica

kula 3kg hala

9.36

Maria Mularczyk

1999

27.01.2016

Jablonec

oszczep 500g

28.14

Maria Mularczyk

1999

16.05.2015

Bogatynia

7-bój

3388

Maja Kutek

2003

9.08.2020

Zgorzelec

U16

młodzik M

wynik

zawodnik

rocznik

data

miejsce

4x100m

45.82

Skrzek/Szewczyk/Białek/Gonkiewicz

05/04/04/05

8.06.2019

Kraków

60m hala

7.34

Jan Gonkiewicz

2005

30.11.2019

Toruń

60m ppł hala

9.38

Konrad Brzeziński

2003

17.01.2018

Jablonec

100m

11.46

Jan Gonkiewicz

2005

26.09.2020

Słupsk

110m ppł

16.96

Konrad Brzeziński

2003

10.06.2018

Zgorzelec

150m

17.50

Sebastian Wawrzyniak

2002

30.04.2016

Zgorzelec

200m

23.82

Konrad Brzeziński

2003

23.06.2018

Wrocław

200m hala

23.53

Jan Gonkiewicz

2005

25.01.2020

Toruń

300m hala

38.55

Jan Gonkiewicz

2005

4.01.2020

Ostrava

300m

36.06

Jan Gonkiewicz

2005

27.09.2020

Słupsk

400m

56.76

Sebastian Wawrzyniak

2002

24.06.2017

Wrocław

600m hala

1:34.00

Jan Gonkiewicz

2005

27.01.2019

Toruń

600m

1:33.68

Karol Kawiński

2003

2.06.2018

Wrocław

800m

 2:15:84

 Mateusz Kloczko

 2002

 21.05.2017

 Wrocław

1000m

 2:53.58

 Mateusz Kloczko

 2002

9.09.2017

Wrocław

2000m

 7:14.36

 Jan Karkulowski

 2005

18.05.2019

Legnica

skok w dal

 6.69

 Sebastian Wawrzyniak

 2002

 24.09.2017

 Biała Podlaska

skok w dal hala

6.00

Sebastian Wawrzyniak

2002

16.12.2017

Drezno

wieloskok

Bartosz Skrzek

2005

30.08.2020

Karpacz

skok wzwyż

165

Marcin Kozak

2002

24.06.2017

Wrocław

skok wzwyż hala

154

Marcin Kozak

2002

16.12.2017

Drezno

kula 5kg

kula 5kg hala

 9.62

 Dawid Jastrzębski

 2002

 28.01.2017

 Wałbrzych

oszczep 600g

41.82

Dawid Jastrzębski

2002

2.09.2017

Opole

młodziczka K

wynik

zawodnik

rocznik

data

miejsce

4x100m

51.79

Gut/Salamaga/Boluk/Puzio

04/03/03/03

10.06.2018

Zgorzelec

60m hala

7.89

Dorota Puzio

2003

14.12.2018

Toruń

60mppł

10.49

Lena Śnieżek

2006

19.01.2020

Jablonec

80m ppł

13.29

Lena Śnieżek

2006

26.07.2020

Jelenia Góraw

100m

12.45

Dorota Puzio

2003

22.09.2018

Bełchatów

150m

20.08

Iza Hawrylak

2002

30.04.2016

Zgorzelec

200m

26.33

Dorota Puzio

2002

13.05.2018

Wrocław

200m hala

27.68

Dorota Puzio

2003

17.01.2018

Jablonec

200m ppł

32.88

Kamila Boluk

2003

22.09.2018

Bełchatów

300m hala

44.02

Dorota Puzio

2002

21.01.2018

Jablonec

300m

 42.12

 Dorota Puzio

 2003

23.09.2018

 Bełchatów

400m

63.72

Hanna Benkowska

2002

24.06.2017

Wrocław

600m hala

1:58:43

Hanna Benkowska

2002

17.12.2016

Drezno

600m

1:43.11

Hanna Benkowska

2002

10.06.2017

Oleśnica

800m hala

2:45.37

Hanna Benkowska

2002

27.01.2016

Jablonec

1000m hala

skok w dal

4.84

Wiktoria Kisiel

2002

9.09.2017

Wrocław

skok w dal hala

 4.84

 Wiktoria Kisiel

 2002

16.12.2017

 Drezno

skok wzwyż

155

Kinga Kalemba

2004

18.05.2019

Legnica

skok wzwyż hala

149

Kinga Kalemba

2004

16.02.2019

Wałbrzych

kula 3kg

 10.05

Martyna Grzegorzek

 2006

1.08.2020

Oleśnica

kula 3kg hala

8.59

Anna Grzegorowska

2002

18.01.2017

Jablonec

oszczep 500g

25.08

Anna Grzegorowska

2002

10.06.2017

Oleśnica

U14

dziecko starsze M

wynik

zawodnik

rocznik

data

miejsce

60m hala

7.83

Jan Gonkiewicz

2005

15.12.2018

Drezno

100m

13.53

Dawid Jastrzębski

2002

30.08.2015

Wrocław

300m

600m

1.37.33

Jan Gonkiewicz

2005

17.06.2018

Oleśnica

800m hala

1000m hala

skok w dal

skok w dal hala

4.90

Sebastian Wawrzyniak

2002

19.12.2015

Drezno

dziecko starsze K

wynik

zawodnik

rocznik

data

miejsce

60m hala

8.62

Iza Hawrylak

2002

19.12.2015

Drezno

60m ppł

12.27

Lena Śnieżek

2006

12.01.2019

Cottbus

100m

15.08

Hanna Benkowska

2002

3.05.2015

Wrocław

300m

49.72

Martyna Grzegorzek

2006

17.06.2018

Oleśnica

600m
600m hala

2:01.11
2:00:41

Hanna Benkowska
Malwina Salamaga

2002
2003

9.05.2015
17.12.2016

Wrocław
Drezno

800m hala

2:57.36

Malwina Salamaga

2003

27.01.2016

Jablonec

1000m hala

skok w dal

3.90

Martyna Grzegorzek

2006

17.06.2018

Oleśnica

U12

dziecko młodsze M

wynik

zawodnik

rocznik

data

miejsce

50m hala

7.96

Kacper Włodek

2008

12.01.2019

Cottbus

60m

8.82

Kacper Włodek

2008

26.05.2019

Jelenia Góra

skok w dal

4.51

Kacper Włodek

2008

26.05.2019

Jelenia Góra

skok w dal hala

3.97

Kacper Włodek

2008

12.01.2019

Cottbus

dziecko młodsze K

wynik

zawodnik

rocznik

data

miejsce

50m hala

8.20

Helena Nowak

2008

12.01.2019

Cottbus

60m

9.19

Helena Nowak

2008

26.05.2019

Jelenia Góra

skok w dal

4.08

Helena Nowak

2008

26.05.2019

Jelenia Góra

skok w dal hala

3.70

Helena Nowak

2008

12.01.2019

Cottbus