Rekordy klubu

Rekordy klubu

junior M

wynik

zawodnik

rocznik

data

miejsce

kula 6kg hala

12.10

Michał Juszczyk

1999

18.01.2017

Jablonec

kula 6kg

11.57

Michał Juszczyk

1999

6.05.2017

Wrocław

dysk 1.75kg

18.88

Michał Juszczyk

1999

21.05.2017

Wrocław

junior K

wynik

zawodnik

rocznik

data

miejsce

kula 4kg hala

8.56

Maria Mularczyk

1999

21.01.2018

Jablonec

Kula 4kg

8.53

Maria Mularczyk

1999

21.05.2017

Wrocław

Oszczep 600g

24.54

Maria Mularczyk

1999

27.05.2017

Jelenia Góra

junior młodszy M

wynik

zawodnik

rocznik

data

miejsce

60m hala

7.42

Sebastian Wawrzyniak

2002

28.01.2018

Spała

100m

12.32

Tomasz Lipiński

1999

31.05.2015

Wrocław

150m

17.33

Kacper Nieznalski

2000

30.04.2016

Zgorzelec

200m

24.67

Kamil Lis

1999

27.08.2015

Sosnowiec

200m hala

24.26

Sebastian Wawrzyniak

2002

6.01.2018

Cottbus

300m

40.08

Kamil Lis

1999

25.04.2015

Zgorzelec

300m hala

39.08

Dawid Jastrzębski

2002

04.02.2018

Spała

400m

56.87

Marcin Migrella

1999

9.05.2015

Wrocław

600m

800m

2:11.06

Marcin Migrella

1999

16.05.2015

Bogatynia

800m hala

2:13.94

Mateusz Kloczko

2002

28.01.2018

Spała

1000m hala

2:53.09

Mateusz Kloczko

2002

04.02.2018

Spała

skok w dal

5.81

Kacper Nieznalski

2000

5.06.2016

Wrocław

skok w dal hala

6.31

Sebastian Wawrzyniak

2002

10.02.2018

Toruń

trójskok hala

11.80

Marcin Kozak

2002

21.01.2018

Jablonec

skok wzwyż hala

150

Marcin Kozak

2002

21.01.2018

Jablonec

kula 5kg

13.12

Eryk Siciński

2000

5.06.2016

Wrocław

kula 5kg hala

13.28

Michał Juszczyk

1999

27.01.2016

Jablonec

oszczep 700g

36.87

Dominik Szczepiński

2001

27.05.2017

Jelenia Góra

dysk 1.5kg

20.82

Dominik Szczepiński

2001

21.05.2017

Wrocław

junior młodszy K

wynik

zawodnik

rocznik

data

miejsce

60m hala

8.46

Hanna Benkowska

2002

28.01.2018

Spała

100m

150m

200m hala

28.62

Hanna Benkowska

2002

6.01.2018

Cottbus

300m hala

44.34

Hanna Benkowska

2002

04.02.2018

Spała

400m

400m hala

600m

800m

1000m hala

skok w dal

skok w dal hala

 5.11

 Wiktoria Kisiel

2002

21.01.2018

Jablonec

kula 3kg

9.15

Maria Mularczyk

1999

25.04.2015

Bogatynia

kula 3kg hala

9.36

Maria Mularczyk

1999

27.01.2016

Jablonec

oszczep 500g

28.14

Maria Mularczyk

1999

16.05.2015

Bogatynia

młodzik M

wynik

zawodnik

rocznik

data

miejsce

4x100m

46.47

Kawiński/Kozak/Jastrzębski/Wawrzyniak

03/02/02/02

16.09.2017

Zgorzelec

60m hala

7.66

Dawid Jastrzębski

2002

16.12.2017

Drezno

60m ppł hala

9.38

Konrad Brzeziński

2003

17.01.2018

Jablonec

100m

11.93

Sebastian Wawrzyniak

2002

16.09.2016

Zgorzelec

150m

17.50

Sebastian Wawrzyniak

2002

30.04.2016

Zgorzelec

200m

23.98

Sebastian Wawrzyniak

2002

4.06.2017

Wrocław

300m hala

42.38

Dawid Jastrzębski

2002

27.01.2016

Jablonec

300m

39.27

Sebastian Wawrzyniak

2002

29.04.2017

Zgorzelec

400m

56.76

Sebastian Wawrzyniak

2002

24.06.2017

Wrocław

600m
600m hala

1:36.39
1:40:24

Karol Kawiński
Mateusz Kloczko

2002
2002

09.09.2017
17.12.2106

Wrocław
Drezno

800m

 2:15:84

 Mateusz Kloczko

 2002

 21.05.2017

 Wrocław

1000m

 2:53.58

 Mateusz Kloczko

 2002

9.09.2017

Wrocław

skok w dal

 6.69

 Sebastian Wawrzyniak

 2002

 24.09.2017

 Biała Podlaska

skok w dal hala

6.00

Sebastian Wawrzyniak

2002

16.12.2017

Drezno

skok wzwyż

165

Marcin Kozak

2002

24.06.2017

Wrocław

skok wzwyż hala

154

Marcin Kozak

2002

16.12.2017

Drezno

kula 5kg

kula 5kg hala

 9.62

 Dawid Jastrzębski

 2002

 28.01.2017

 Wałbrzych

oszczep 600g

41.82

Dawid Jastrzębski

2002

2.09.2017

Opole

młodziczka K

wynik

zawodnik

rocznik

data

miejsce

4x100m

51.94

Hawrylak/Kisiel/Benkowska/Puzio

02/02/02/03

16.09.2017

Zgorzelec

60m hala

7.95

Dorota Puzio

2003

16.02.2018

Wałbrzych

100m

12.82

Dorota Puzio

2003

10.06.2017

Oleśnica

150m

20.08

Iza Hawrylak

2002

30.04.2016

Zgorzelec

200m

27.39

Dorota Puzio

2002

04.06.2017

Wrocław

300m hala

44.02

Dorota Puzio

2002

21.01.2018

Jablonec

300m

 43.73

 Dorota Puzio

 2003

 10.06.2017

 Oleśnica

400m

63.72

Hanna Benkowska

2002

24.06.2017

Wrocław

600m
600m hala

1:43.11
1:58:43

Hanna Benkowska
Hanna Benkowska

2002
2002

10.06.2017
17.12.2016

Oleśnica
Drezno

800m hala

2:45.37

Hanna Benkowska

2002

27.01.2016

Jablonec

1000m hala

skok w dal

4.84

Wiktoria Kisiel

2002

9.09.2017

Wrocław

skok w dal hala

 4.84

 Wiktoria Kisiel

 2002

16.12.2017

 Drezno

skok wzwyż

140

Maja Kutek

2003

10.06.2017

Oleśnica

skok wzwyż

145

Maja Kutek

2003

17.01.2018

Jablonec

kula 3kg

 9.39

 Ania Grzegorowska

 2002

13.05.2017

Wrocław

kula 3kg hala

8.59

Anna Grzegorowska

2002

18.01.2017

Jablonec

oszczep 500g

25.08

Anna Grzegorowska

2002

10.06.2017

Oleśnica

dziecko starsze M

wynik

zawodnik

rocznik

data

miejsce

60m hala

8.12

Sebastian Wawrzyniak

2002

19.12.2015

Drezno

100m

13.53

Dawid Jastrzębski

2002

30.08.2015

Wrocław

300m

600m

1.41.85

Dawid Jastrzębski

2002

9.05.2015

Wrocław

800m hala

1000m hala

skok w dal

skok w dal hala

4.90

Sebastian Wawrzyniak

2002

19.12.2015

Drezno

dziecko starsze K

wynik

zawodnik

rocznik

data

miejsce

60m hala

8.62

Iza Hawrylak

2002

19.12.2015

Drezno

100m

15.08

Hanna Benkowska

2002

3.05.2015

Wrocław

300m

51.98

Emilia Sroka

2002

3.05.2015

Wrocław

600m
600m hala

2:01.11
2:00:41

Hanna Benkowska
Malwina Salamaga

2002
2003

9.05.2015
17.12.2016

Wrocław
Drezno

800m hala

2:57.36

Malwina Salamaga

2003

27.01.2016

Jablonec

1000m hala

skok w dal

3.80

Marta Moryc

2005

17.09.2016

Twardogóra

skok w dal hala