Zawodnicy i trenerzy

TRENERZY GRUPA STARSZA  (młodzik, junior młodszy, junior)

Henryk Benkowski                     Agata Bednarek

hb             13321991_1009351582453656_5573877635369531859_n

TRENERZY GRUP NABOROWYCH 

Nina Benkowska                           Agata Bednarek

zajęcia w: Długołęce                        zajęcia w: Kiełczowie

nina                         13321991_1009351582453656_5573877635369531859_n


ZAWODNICY

JUNIORZY U20

Michał Juszczyk (1999)      Marysia Mularczyk (1999)

michał                marysia1

 


JUNIORZY MŁODSI U18

Hania Benkowska (2002)   Sebastian Wawrzyniak (2002)     Iza Hawrylak (2002)

hania-benkowska         seba-1             iza

Dawid Jastrzębski (2002)      Ania Grzegorowska (2002)    Mateusz Kloczko (2002)

  dawid-jastrzebski        aniagrze             mateusz

Marcin Kozak (2002)         Dominik Szczepiński (2001)

marcin kozak        dominik szczepiński


MŁODZICY U16

Malwina Salamaga (2003)            Dorota Puzio (2003)              Maja Kutek (2003)

malwina-salamaga                 dorotka puzio               maja kutek

Gabrysia Strzelczyk (2003)            Emilia Bioły  (2003)              Kamil Szewczyk (2004)

gabrysia strzelczyk                emilia bioły                

Karol Kawiński (2003)              Konrad Brzezinski (2003)        Aleksander Kaliszuk (2004)

karol kawinski               konrad brzezinki                olek

Agata Gut (2004)                      Kinga Kalemba (2004)             Maja Wichuła (2004)

               kinga kalemba               maja wichuła

Kamila Boluk (2003)        Aleksandra Lewandowska (2004)   Kacper Kuchciński (2004)

kamila boluk              ola lewandowska               kacper kuchcińskii

Kacper Białek (2004)            Kamil Frąckowiak (2003)          Julia Żołneczko (2004)

kacper białek             kamil frąckowiak                julia zołneczko

 

Dzieci Starsze U14

Karol Mierzwa                            Wojtek Papiór                         Jakub Krzemiń

]karol mierzwa2              wojtek papiór               jakub krzemień

Nikodem Modelski                    Kornelia Modelska                   Martyna Grzegorek

nikodem modelski               kornelia modelska                martyna grzegorzek

Oliiwia Pycka                             Julia Włodek                           Agata Nowak

oliwia pycka                jukia włodek               agata nowak

Oliwia Brzezińska                      Martyna Gaweł                          Wiktoria Rozbicka

oliwia brzezińska                martyna gaweł               Wiktoria Rozbicka

Kinga Struś                                  Julia Kołton                             Tosia Świderska

kinga struś                 julka kolton             tosia

 

oraz grupy naborowe dzieci młodszych