Zawodnicy i trenerzy

TRENERZY GRUPA STARSZA  (młodzik, junior młodszy, junior)

Henryk Benkowski                     Agata Bednarek                Urszula Gardzielewska

hb             13321991_1009351582453656_5573877635369531859_n            ula

TRENERZY GRUP NABOROWYCH W RAMACH PROGRAMU LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO

Urszula Gardzielewska                    Agata Bednarek                          Nina Benkowska

zajęcia w: Długołęce                        zajęcia w: Kiełczowie                  zajęcia w: Borowej i Łozinie

ula                      13321991_1009351582453656_5573877635369531859_n                   nina


ZAWODNICY

JUNIORZY

Michał Juszczyk (1999)      Marysia Mularczyk (1999)

michał               marysia1

JUNIORZY MŁODSI

Eryk Siciński (2000)          Dominik Szczepiński (2001)    Weronika Maciąg (2000)

        dominik szczepiński             weronika maciag       

Weronika Jakubowska (2000)    Gabrysia Jastrzębska (2000)

nika1              

MŁODZICY

Hania Benkowska (2002)   Sebastian Wawrzyniak (2002)     Iza Hawrylak (2002)

hania-benkowska         seba-1             iza

Dawid Jastrzębski (2002)      Ania Grzegorowska (2002)    Mateusz Kloczko (2002)

  dawid-jastrzebski        aniagrze             mateusz

Wiktoria Kisiel (2002)          Aleksandra Duda (2002)    Klaudia Zawadzka (2002)

wiktoria1            ola duda           klaudia1

Malwina Salamaga (2003) Dominika Szponarska (2003) Dorota Puzio (2003)

malwina-salamaga           dominika szponarska           dorotka puzio

Gabrysia Strzelczyk             Emilia Bioły  (2003)                 Maja Kutek (2003)

gabrysia strzelczyk          emilia bioły            maja kutek

Marcin Kozak (2002)           Karol Kawiński (2003)              Konrad Brzezinski (2003)

marcin kozak           karol kawinski             konrad brzezinki

Adam Bioły (2002)                  Dominik Kacperski (2002)

adam bioły             dominik kacperski

 

GRUPA NABOROWA

Szymon Krupa                      Olek Kaliszuk                     Marta Moryc                  Oliwia Karolak

szymon krupa      olek       marta-moryc       oliwia-karolak

Oliwia Kondracka             Damian Stonoga              Katarzyna Jastrzębska        Natalia Lipińska

oliwia-kondracka   damian-stonoga      kasia-jastrz      natalia-lipinska

Julia Szydełko                  Weronika Konorska            Arek Świerczyński            Marek Mazij

jula-szydelko       weronika-konarska         arek-swierczynski     marek-mazij

Maciej Kruszona                Mateusz Kawnik               Małgosia Sokołowska     Klaudiusz Ogrodnik

maciej-kruszona     mateusz-kawnik          malgosia-sokolowska    klaudiusz-ogrodnik

Julia Gadawska

julia-gadawska